Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe dużo perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o znakomicie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.